Ozel Evrim Okullari
Özel Evrim Okulları

Okulumuzu Tanıyın

Okul Kayıtları

ÖZEL EVRİM OKULLARI

2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı Kayıt Bilgileri

Kayıt Kabul Süreci

02.03.2015 – 03.04.2015 tarihleri arasında 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Anasınıfı ön görüşmelerimiz başlayacaktır. Okulumuz hakkında bilgi almak ve okulumuzu gezmek isteyen ziyaretçilerimizin, önceden okul sekreterliğimizden randevu alarak gelmelerini rica ederiz. Bu uygulamanın amacı, sizlere daha iyi hizmet verebilmek, öğrencilerimizin güvenliğini ve okulumuzun düzenini korumaktır.

ANASINIFI
2010 ve 2011 doğumlu öğrencilerden sınırlı kontenjan oranında, aday kayıt yöntemiyle öğrenci alınacaktır. Öğrencilerin yaş dönemi özelliklerine göre beklenen gelişim ölçütlerinin ve geldiği sınıf düzeyinin becerilerinin göz önünde bulundurulduğu Öğrenci Tanıma Görüşmeleri gerçekleştirilir.

1.SINIF
Önümüzdeki sene 1.Sınıfa okulumuzun mevcut anasınıflarından gelecek olan öğrenciler kayıt yaptıracaklardır. Bu nedenle kontenjanlarımız dolmuştur. Göstermiş olduğunuz yoğun ilgi için teşekkür ederiz.

2., 3., 4., 5.,6., 7. VE 8. SINIFLAR
Ara sınıflara alınacak öğrenciler kontenjan açığı durumunda yapılacak Seviye Belirleme Sınavı ve öğrenci tanıma görüşmeleri ile belirlenecektir. Öğrenci almak amacıyla açılan düzey belirleme sınavı Okul İdaresi tarafından belirlenen esaslar çerçevesinde yürütülür. Okul sekreterliğinden alınan randevularla görüşmeler gerçekleştirilmektedir.

Sınava girebilmek için gerekli belgeler:
• Adayın kimlik fotokopisi
• Okul tarafından verilecek sınav giriş formu
• 50 TL sınav giriş ücreti

KESİN KAYITTA İSTENEN GEREKLİ BELGELER
 Öğrenciye ait 4 adet vesikalık fotoğraf

 Öğrencinin nüfus cüzdan fotokopisi

 İkametgah belgesi

 Okul ücretinin 1.taksiti

Belirtilen belgeler okul idaresine teslim edilir. Kayıt sırasında Okul tarafından verilecek belge bizzat öğrenci velisi tarafından doldurulacaktır. Ara sınıflara nakil gelecek öğrencilerin resmi evrakları, kayıt işlemlerini takiben, öğrencinin geldiği okulla okul idaremiz arasında yapılan yazışmalar sonucunda temin edilecektir.

Would you like to share this page?