Ozel Evrim Okullari
Özel Evrim Okulları

Kampüs Birimleri

Okul Servisi

Öğrencilerimizin taşıma hizmeti SESLİ TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. tarafından yapılmaktadır. SESLİ TURİZM 10 yıldır Öğrenci taşımacılığı sektöründe çeşitli , özel okul, devlet okulu, dersane gibi eğitim tabanlı kurumlara hizmet veren tecrübeli bir şirkettir.

Okulumuzda SESLİ TURİZM bünyesinde hizmet veren araçlar konforlu, yeni model, her koltukda emniyet kemerli , sabit camlı, otomatik kapılı , Işıklı dur levhalı araçlardır. Araçlar her ay ; temizlik, lastikler, bakımları, zincir, yangın tüpü v.s konularında denetime tabi tutulur.

Sürücü ve hostesler tek tip kıyafet giyer. Araç içerisinde sigara içmez. Ehliyet, ehliyet bilgi dökümü , sabıka kaydı, src belgesi temin ettirilerek işe başlatılır.

Sürücü ve rehber personeller yıl içerisinde müşteri memnuniyeti , ulaştırma görevlilerinin uyması gereken kurallar, ilk yardım, çocuk psikolojisi gibi konularda eğitim görürler.

SESLİ TURİZM de Hizmet veren araçların MED-LİNE ambülans sözleşmesi , koltuk kaza sigortası yaptırılır.

Öğrenci Servisinin kapıdan kapıya olması esastır. Öğrencilerimiz kendilerine bildirilen saatte hazır bulunmalıdır. Araçlarda ön koltukta 1. Kademe öğrencisi oturtulmaz.

Sürücülerimiz öğrenci taşıdığımızın sorumluluğunda olarak trafik kurallarına uyar ; şehiriçi hız limitini aşmazlar.

SESLİ TURİZM araç sürücü ve hosteslerine sizlere bildirilen telefonlarından istenildiği an ulaşılır.
Bizi daha iyi tanımak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz: www.sesliturizm.com.tr

Would you like to share this page?